5 idejas Ziemassvētku noskaņojuma radīšanai

Ziemassvētku noskaņa

Ziemassvētku tuvošanās ir lielisks laiks eksperimentiem ar interjera dekoriem, lai emocionāli sagatavotos tuvojošajies svētkiem. Padalīsimies ar dažiem praktiskiem ieteikumiem, kas noteikti uzlabos svētku noskaņojumu ikvienā dzivoklī, mājā un birojā.  

1 Pufīgas formas visapkārt

Ziemassvētku noskaņa

Spilveni ziemā dod papildu siltuma un mājīguma sajūtu, tāpēc – lai spilveni ir visapkārt! Dažādu materiālu, tekstūru un mīkstuma pakāpju spilveni noteikti atbilst šim gadalaikam. Starp vienkrāsainajiem spilveniem pavisam noteikti var nolikt arī kādu ar Ziemassvētku motīvu. Šajā sezonā tie saderēs kopā. Uz grīdas, kuru nesedz paklājs, spilvens radīs  ērtu sēdēšanas iespēju. Ja saliksi kopā vairākus spilvenus, tā būs lieliska iespēja izveidot vietu, kur spēlēt galda spēles vai izbaudīt kino vakarus draugu pulkā vai ģimenes lokā. Vai spilveni iederas darba vidē? Ja vien tā nav īpaši klasiska un formāla un birojā ir vieta kādam spilvenu krāvumam vai vismaz dažiem sēdspilveniem, tad spilveni darbiniekiem izraisīs pozitīvas emocijas un darba produktivitāte paceļas jaunos augstumos. 

2 Mirdzošas gaismas vakarā

Ziemassvētku noskaņa


Spoža sveces liesmiņa vai klusa kamīna sprakšķēšana vienmēr saistīsies ar siltumu un prieku tumšajā ziemas sezonā. Ja mājās nav iespējas vērot uguni kamīnā, svecītes liesmiņa skaistā dekoratīvā svečturī, nodrošinās mieru un labsajūtu ar garantiju. Tāpat mainīgu gaismiņu virtenes un citi apgaismojošie elementi tumšajos vakaros radīs mājīgumu. Kombinē dažādus gaismas avotus istabā un ārpus mājas, lai radītu prieku sev un apkārtējiem. 

Vienmēr gan parūpējies par drošību, lai atklātā liesma paliek tur, kur tai paredzēts. Īpaši, ja mājās ir dzīvnieki vai mazi bērni. 

3 Tematisks galda iekārtojums

Ziemassvētku noskaņa

Šis ir īstais brīdis, kad iepriekšējos Ziemassvētkos dāvanās saņemtie galda piederumi jāņem ārā no lādes un jāliek uz galda.  Gan jau noslēpi tos no sevis un citiem īsi pēc saņemšanas ar domu – kad tad es šos varēšu izmantot? Kad vēl, ja ne tagad?!

Sarkanas ar spilgti baltu krāsu papildinātas dakšiņas un karotītes lieliski izskatīsies ne tikai svētku vakariņās, bet arī ballītēs. Tematiski interjera priekšmeti un dekori noteikti izkrāsos noskaņojumu.  Izmanto šos elementus, kamēr nav par vēlu!

4 Trīs dekori Ziemassvētku sajūtai

Ziemassvētku noskaņa

Ziemassvētki ir krāšņs laiks, īsti piemērots brīdis, lai sev apkārt izkārtotu spožas un rotaļīgas dekorācijas. Sarkanā, zaļā un zelta krāsas ir klasiskās svētku sezonas krāsas, kas dominēs šajā gadā.

Izdekorē mājokļa durvis ar Adventes vainagu vai citu dekoru, kas atbilst svētku garam, izkar enģeļu matus visapkārt un izdekorē eglīti ar lampiņām un dabīgo vai mākslīgo materiālu mantiņām, noliec pie kamīna, mājas ieejas vai istabas stūrī Ziemassvētku rūķi un uzliec punktu uz i savai eglītei – krāšņu putna spalvu. 

5 Guļamistabas noskaņas

Ziemassvētku noskaņa

Visbiežāk mēs dekorējam telpas, kur visbiežāk atrodamies – dzīvojamā istaba, virtuve un priekšnams, bet guļamistabai tiek pievērsts pavisam maz uzmanības saistībā ar Ziemassvētkiem.

Dažas neuzkrītošas detaļas, ko pievienosi savai guļamistabai, noteikti nāks par labu svētku noskaņojumam un varēs tur atrasties visu ziemu. Vienkāršākais, ko ātri izdarīt, ir uzliec gultasveļu ar Ziemassvētku motīviem. Tas nostrādās!

Lins noteikti ir klasisks materiāls, ko iespējams iekombinēt arī guļamistabas interjerā un tas paspilgtinās jebkura stila mājokli. Izvēlies klasiski pelēko, balto vai kombinē ar silti sarkaniem elementiem, lai panāktu vēlamo efektu arī šajā istabā. Lai jauki svētki! 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.