Populārākās dāvanas Ziemassvētkos – 2018

Dāvanas ir kļuvušas par tradicionālu svētku sastāvdaļa jau sen. Tradicionāli dāvanas nes rūķi vai Ziemassvētku vecītis un, šķiet, pie šīs stāsta daļas jāpaliek kā pie patiesas, jo mēs taču visi vēlamies ticēt labajam un brīnumam šajā pirmssvētku laikā. Tāpat kā patiesība ir fakts, ka Ziemassvētku vecītis dāvanas gādā Xnet interneta veikalā. Gudrs vecītis! Xnetā ir vairāk kā 195 000 dažādu preču ikdienai un svētkiem par izdevīgu cenu.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Bet ko tad lielie un mazie bērni saņems dāvanās šajos – 2018.gada Ziemassvētkos? Jāatzīst, ka izvēle bijusi diezgan tradicionāla kā katru gadu – visbiežāk tiek dota priekšroka dāmu un kungu smaržām, viedtālruņiem un rotaļlietām.

Smaržu kategorijā šogad TOPā izvirzījušās Dolce & Gabbana smaržas L’Imperatrice 3, kam seko Lanvin Eclat D’Arpege aromāts un arī jau tradicionāli populārais Blue Light. Bet ir pilnīgi skaidrs, ka smaržas kā dāvanu Ziemassvētkos visbiežāk izvēlas dāmām, jo visas top pozīcijas izvēlēs ir sieviešu aromātiem. Dāmas, ja jebkad domājat par dāvanu kungam, noteikti kā vienu no versijām izvēlieties kādu no populārākajiem tualetes ūdeņiem vai smaržām vīriešiem.

Kas jauns mobilo telefonu izvēlē? Vispopulārāko telefona modeļu saraksta augšpusē varam ieraudzīt jau klasisko iPhone 6S dažādās krāsās. Protams, šo izvēli noteikti ietekmējusi šī iPhone modeļa cena, kas pirms svētkiem bijusi ļoti laba. Seko lieliskais budžeta klases viedtālrunis Blackview A20 modelis ar 5,5″ ekrānu un divām kamerām tālruņa aizmugurē. Kurš gan vēl pirms pāris gadiem varēja paredzēt, ka viedtālrunis ar šādiem parametriem maksās mazāk par 60€. Starp populārākajiem modeļiem noteikti ir arī tradicionālie Samsung Galaxy A7, iPhone 8 un Huawei P20 Lite.

Visi bērni gaida rotaļlietas. Tas ir skaidrs mums, rūķiem un citiem labvēļiem. Visbiežāk kā Ziemassvētku dāvanu meitenas saņem leļļu mājas un rotaļu virtuves. Kā nākamā izvēle, protams, ir lelle un tās šodien ir visdažādākās – jau sen zināmais Baby Born, Bārbijas, kā arī šogad tik populārās L.O.L. Glitter doll.

Ko izvēlas dāvināt puišiem? Populāra izvēle ir mašīnu, dzelzceļu un lidmašīnu modeļi, populāro muteņu varoņi no Beyblade sērijas, kā arī Bieža izvēle ir bijusi arī Lego sērijas bērnu konstruktori, ar kuriem mēdz aizrauties arī pavisam nopietni pieaugušie – Lego Friends, Lego Education un citi.

Pašiem mazākajiem visbiežāk izvēle krīt uz mīkstajām, interaktīvajām un attīstošajām rotaļlietām.

Vēl divas no Xnet interneta veikala populārākajām preču kategorijām ir fitnesa preces un dažāda veida trenažieri. To popularitāte gan pieaug tieši gada pašās beigās un janvārī, jo ir nosprausti mērķi un visi mēs kļūstam nedaudz par sportistiem. Vismaz uz brīdi un ar labiem nodomiem!

Lai priecīgs Ziemassvētku laiks un lieliskiem nodomiem pildīts Jaunais gads!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.