Iepazīsties – Māra Naturals kosmētika no Latvijas dabas

Mūsu kosmētikas klāstu Xnet interneta veikalā papildinājis Latvijas ražotājs Māra Naturals – dabīgas kosmētikas ražotājs. Šos produktus ir ļoti viegli pamanīt un atpazīt, jo visu skrubju, šampūnu, roku un pēdu kopšanas līdzekļu, dušas želeju un dušas suflē iepakojumu grezno Māras krusts – latviešu mitoloģiskās dievības Māras, sievietes aizstāves, auglības devējas, zemes un pazemes valdnieces simbols. Ļoti latviska kosmētika, ne tikai, apskatot iepakojumu un zīmes uz tās, bet arī atverot glītos iepakojumus un izbaudot produktu aromātus, sajūtu, kas rodas uzklājot kremīgo masu uz ādas vai iejaucot smaržīgo šampūnu garajos matos. Tas noteikti būs Tavs jaunais skaistumkopšanas piedzīvojums.

Kāpēc vari būt droša, ka šī kosmētika patiešām pasargās un rūpēsies par ādu? Visi kosmētikas produkti aizsargā un mitrina ādu bez krāsvielu, parabēnu, alergēnu un citu, iespējami, alerģisku vielu līdzdalības. Dabīgi produkti, kas apvienoti dažādās kombinācijās, lai rūpētos tieši par Tavas ādas tipu.

Māra Naturals uzsāka ražošanu ar 4 produktu līnijām, tā sasaucoties ar četriem gadalaikiem, savienojot visu simbolismu kopā ar Māras simbolu un četriem krustiem. Katra ādas kopšanas līdzekļu līnija ir ar savu izteikto smaržu, kas patiešām ir patīkams un jauks, nepārspīlēts.

Attīstot Māra Naturals zīmolu, ražotājs eksperimentējis – dažādi aromāti un produktu līnijas – plūškoks – normālai ādai, rabarbers – jūtīgai ādai, mellene – kombinētai ādai un dzērvene – sausai ādai, taču jebkurus produktus var lietot cilvēki ar atšķirīgu ādas tipu. Šobrīd jaunākās produktu līnijas – kadiķoga, kas ietver sevī kosmētikas līdzekļus vīriešiem – pēcskūšanās balzamu un skūšanās putas, kā arī peonija – dabīgas izcelsmes produkti visiem ādas tipiem. Katra līnija atšķiras ar to, ka katram ādas tipam izmantotas atšķirīgas dabas velšu eļļas un ekstrakti.

Izbaudi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.