Kādas rotas būtu atbilstošākās vasaras pasākumiem?

Neatkarīgi no ģērbšanās stila, modernas un glītas rotas pasvītro valkātājas individualitāti. Vēlies piešķirt svinīgumu savam izskatam, dodoties uz kādu svarīgu pasākumu vai padarīt ikdienas dzīvi krāsaināku? Varbūt lūkojies pēc nozīmīgas dāvanas?

Iepazīstināsim Tevi ar slaveno rotu zīmolu jaunās pavasara-vasaras sezonas kolekcijām, ko vari atrast Xnet interneta veikala Modes un skaistuma nodaļās.

TI SENTO – Milano

TI SENTO – Milano ir iecienīts rotu zīmols, kas radīts gadsimta mijā un uzņēmuma juvelierizstrādājumu meistari bija pirmie, kuri sudraba rotaslietu izgatavošanā ieviesa augstus zelta standartus.

Zīmola zeltkaļiem radot rotas patīk lauzt ierastos rāmjus un vairāk uzticēties sirdij. Vispirms tiek izstrādāta rotas skice, tad uz tās tiek novietoti kristāli, līdz katra detaļa perfekti iekļaujas savā vietā.

Visas TI SENTO – Milano rotas veidotas no kvalitatīva 925 proves sudraba. Lai izvairītos no stiprinājumu un aizdares bojājumiem, TI SENTO šim detaļām izmanto izturīgu tēraudu. Izcilam spožumam visas rotas ir pārklātas ar rodiju, kas arī pasargā rotas no skrāpējumiem un krāsas izmaiņām.

Rotājumam TI SENTO izmanto spožus kubikveida cirkonus. Tie ir sintētiskie akmeņi, kas izgatavoti no dabīgām vielām. Dažādu krāsu toņos mirdzošie cirkoni ir gandrīz tikpat cieti kā dimanti un tie ir līdzīgi arī pēc izskata.

TI SENTO – Milano rotaslietu pamatmateriāls vienmēr ir bijis sudrabs, tomēr jaunajā pavasara-vasaras kolekcijā pirmo reizi tiek pārstāvētas arī rotas ar apzeltījumu (prove 585).

Indigo Impressions kolekcija ir iedvesmota no vizuļojošās ūdens virsmas un kolekcijā pārstāvētas rotas ir dažādos zilās krāsas toņos.

Poolside Reflections kolekcijā vairāk rotu zelta spīdumā un Shimmer Lights piedāvā sudraba rotas ar rozā zelta detaļām un spožiem cirkoniem, kas lieliski piemērotas īpašiem brīžiem.

Anie Haie

Anie Haie rotu zīmols izveidojies no vēlmes radīt rotaslietas mūsdienu sievietei, kura vērtē kvalitāti un modi un vēlas valkāt vairākas rotas vienlaicīgi, ar to akcentējot savu savdabīgumu. Tā Londonas izcelsmes rotu zīmols izgatavo kvalitatīvas sudraba rotas savā stilā. Dažādu kolekciju rotu galvenais materiāls ir sudrabs, prove 925, tomēr starp tām ir arī rotas, kas pārklātas ar rodiju, 14-karātu zeltu vai 14-karātu rozā zeltu.

Zīmols izstrādā katru kolekciju ievērojot noteiktu modes tendenci, un katra izstrādājuma dizains ir veidots tā, lai rotas varētu nēsāt slāņos vai vienu uz otras. Tajā pašā laikā katra rota ir pietiekami unikāla, lai to varētu valkāt atsevišķi. Tā šo rotaslietu cienītāja var doties no rīta uz darbu ar minimālisma stilā veidotu gredzenu, bet vēlāk, ejot uz kokteiļu ballīti, pievienot esošajam gredzenam vēl dažus.

Anie Haie prasmīgi kombinē luksusu ar prātīgu cenas līmeni un pēdējām modes tendencēm.

Buckley London

Buckely London zīmols dibināts 1989. gadā Londonā un kļuvis par Anglijas vadošo rotaslietu zīmolu, kas atpazīstams pēc modernām rotām, kuras piemērotas visiem dzīves notikumiem.

Katra rota tiek veidota dizaineru rokām, kuri strādā Buckley Londonā. Radot jaunas rotas, tiek ievērotas pēdējās modes tendences, rotu cienītāju vēlmes un zīmola kvalitāte.

Atzītā zīmola rotas ir nēsājušas arī tādas slavenības kā Angelina Jolie, Lady Gaga un Kembridžas hercogiene.

Visas Buckley London rotas ir izgatavotas no alvas sakausējuma un tās tiek pārdotas vairāk nekā 1000 vietās visā pasaulē.

Valero Pearls

Pērļu burvīgumu cilvēki ir apbrīnojuši jau vairāk nekā 4000 tūkstošus gadu un uzskata tās par skaistuma un luksusa simbolu.

Valero Pearls vērtīgas rotas izgatavotas no saldūdens pērlēm, kas ir salasītas ar rokām. Vērtīgas rotas veidotas mākslinieku darbnīcās, kur papildu pērlēm izmantoti sudraba elementi, kas pārklāti ar rodiju vai apzeltīti ar dzelteno vai rozā zeltu. Valero Pearls zīmola atlasē pārstāvētas klasiskas pērļu kolekcijas, modernas rotas ar pērlēm un sudraba rotas ar pērlēm.

Rafaela Donata

Rafaela Donata mūsdienīgās sudraba rotas ir tikpat daudzveidīgas kā Itālijas kultūra. Spožās vērtslietas ir papildinātas ar pērlēm, mirdzošiem akmeņiem un kombinētas ar tādiem moderniem rotu materiāliem, kā āda un krāsainie kristāli.

Sudraba rotas, prove 925, ir pārklātas ar ilgnoturīgu rodija spīdumu vai dzeltenā un rozā zelta apzeltījumu.

Xnet interneta veikala piedāvājumā ir daudz glītu un unikālu rotu, kas nākušas no modes pasaulē atpazīstamiem zīmoliem, kā Tresor 1934, True Rebels, Glanzstücke un Lulu&Jane. Pedējais no tiem ir domāts galvenokārt jauniešiem.

Papildu iepriekšminētām kolekcijām, mūsu e-veikala piedāvājumā ir arī klasiskas zelta rotas, kuras ideāli piemērotas svētkiem un ikdienai.

Ieteikumi rotaslietu kopšanai un glabāšanai

1.   Lietojot kosmētiku, matu laku un smaržas, jāievēro, ka tie satur vielas, kas var bojāt rotaslietas, tāpēc ieteicams tās uzlikt pēc skaistuma procedūrām.

2.   Pirms izmantojat tīrīšanas līdzekļus vai ziepes, ieteicams rotaslietas noņemt.

3.   Mazgājot rokas, novietojiet rotaslietas kabatā vai papīra dvielītī, lai izvairītos no skrāpējumiem.

4.   Sudraba tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu.

5.   Ieteicams katru rotaslietu ievietot atsevišķā maisiņā vai kārbiņā un uzglabāt telpā ar zemu mitruma līmeni.

POPULĀRI RAKSTI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.