Kura ir efektīvākā metode rūpēm par skaistām un gludām kājiņām?

The best epilator 2019 for the beach season

Ik gadu pludmales sezonas sākumā dāmas interesējas par epilatoriem un citām skaistumkopšanas ierīcēm, kas palīdz atbrīvoties no matiņiem uz ķermeņa. Tāpēc atbildēsim uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par epilēšanu, fotoepilēšanu, kā arī citām iespējām atbrīvoties no matiņiem.

Vislabākā un efektīvākā metode, lai atbrīvotos no ķermeņa matiņiem, nav izdomāta un visticamāk, arī tāda netiks atklāta. Visām metodēm ir blakusefekti, ar kuriem jārēķinās, rūpējoties par savu skaistumu un veselību.

Pastāv daudz dažādu metožu, bet tikai divas tehnikas, kā atbrīvoties no ķermeņa apmatojuma. Pirmā – matiņš tiek nogriezts pie ādas un to sauc par depilāciju un otra, kas bojā matu sakni un to sauc par epilāciju.

Skūšanās un kremu lietošana likvidē matiņus pie pamatnes, procedūra ir vienkārša, bet, diemžēl, matiņš ātri ataug. Epilators nodrošina ilgāku un tīrāku rezultātu. Šī metode gan šķiet ilgāka un sāpīgāka, bet pēc vairākām reizēm āda vairāk pielāgojas, matiņi kļūst plānāki un procedūra vairs nenodara tik daudz sāpju kā pirmajās reizēs.

kāda ir atšķirība star epilāciju un foto-epilāciju?

Epilēšana un foto-epilēšana bojā mata sakni, kas to padara plānāku un vājāku, kā arī bieži vien – gaišāku.. Ja epilatori izrauj matu ar sakni, fotoepilatori izmanto pulsējošu gaismas staru, kas iedarbojas uz melanīnu matiņā un panāk, ka tas vairs neaug. Darbības mērķis ir vienāds abām metodēm, bet metodes – pilnīgi atšķirīgas. Vienā variantā matiņš tiek izrauts, bet otrā – notiek iedarbība uz matiņa sakni zem ādas.

Epilator and photoepilator
Fotoepilatori ir jauna un nesāpīga metode ķermeņa apmatojuma likvidēšanai.

Atšķirībā no ķermeņa skūšanas, epilēšanas rezultātus var baudīt vismaz pāris nedēļas, nevis dažas dienas kā tas ir, ja izmantosi skuvekli. Lielākā problēma, ko min dāmas, runājot par epilatoriem, ir sāpes, kas saistītas ar matiņu izraušanu. Cilvēku sāpju sliekšņi ir ļoti dažādi un ķermenis ātri pielāgojas šīm neērtībām. Pirmās reizes, kad veiksi kāju un citu jutīgu ķermeņa daļu epilēšanu, iespējams, šķitīs sāpīgas vai vismaz nepatīkamas. Iespējama neliela ādas jūtiguma palielināšanās epilētajās zonās. No šīm nepatīkamajām sajūtām iespējams izvairīties, ādu apstrādājot ar īpašu kremu.

Vēl viens padoms – izvēlēties ūdensdrošu epilatoru, kas darbojas bez vada, jo epilēšana zem karstas ūdens strūklas ir patīkamāka. Pievērs uzmanību epilatora komplektā esošajiem skūšanas uzgaļiem. Daudz patīkamāks un ērtāks process, ja sejas un bikini zonas epilācijai izmantosiet tieši tām paredzēto uzgali, nevis visām ķermeņa daļām paredzētu.

Pēc procedūras ir vērts parūpēties par ādu ar saudzējošiem ādas kopšanas līdzekļiem, kas ļaus izvairīties no apsārtuma un jūtīguma. Produkti, kuru sastāvā ir aloe vera, eikalipta eļļā vai kādi pēc-epilēšanas līdzekļi varētu palīdzēt. Pavisam noteikti uzreiz pēc epilēšanas nevajadzētu izmantot dekoratīvo kosmētiku un dezodorantu.

kam der fotoepilēšana?

Fotoepilēšana kā metode ir pazīstama jau vairākas desmitgades, bet tikai nesen tā ienākusi mājsaimniecību ierīces. Iepriekš to izmantoja tikai skaistumkopšanas salonos.

Fotoepilēšanas veiksmes stāsta pamatā ir rezultāts, kas noturīgs ilgu laiku, ko nodrošina pilnīgi nesāpīga metode. Šī metode ļoti labi der cilvēkiem, kuri parasto epilēšanas metodi uzskata par nepieņemamu.

Pēc vairākām apstrādes reizēm āda paliks gluda un maiga vēl līdz pat 6 mēnešiem, tomēr jārēķinās, ka pirmā procedūra var nenest uzreiz gaidītos rezultātus, jo tā nav brīnum-metode. Tomēr katra matiņu apstrādes reize ķermeni virzīs uz ilgi gaidīto rezultātu. Modernie fotoepilatori spēj pielāgot gaismas intensitāti, kas atbilst Tavam ādas tonim, lai nodrošinātu atbilstošu apstrādes metodi.

Fotoepilēšanas metode nav piemērota visiem, jo gaismas stara efektivitāte ir atkarīga no matiņa un ādas nokrāsas. Piemēram, gaiši rudu, baltu un sirmu matiņu augšanu šī metode nevar ietekmēt. Tumšākam ādas tonim metodi neiesaka, jo iespējami ādas apdegumi. Fotoepilēšanas metodi neiesaka grūtniecēm, kā arī cilvēkiem, kuriem ir novērota stipra asiņošana ādas bojājumu gadījumos, kā arī gadījumos, ja ķermeni klāj liels daudzums dzimumzīmju. Tāpat – ar šo metodi neiesaka apstrādāt tetovētas ķermeņa daļas.

Nav ieteicams sauļoties vismaz 2 dienas pirms un pēc fotoepilēšanas procedūras. Ja uzturēšanās saulē ir nenovēršama, epilētajām ķermeņa daļām jāizmanto augsta aizsardzības līmeņa sauļošanās krēms (50).

Photoepilator is a growing trend.
Galvenā fotoepilēšanas priekšrocība – nesāpīgs, bet ļoti efektīvs rezultāts.

Ja ir iespēja izmantot fotoepilatoru, kā rezultātus iespējams mērīt mēnešos, tam noteikti ir daudz priekšrocību pret klasisko epilatoru. Gaismas tehnoloģija ļoti efektīvi darbojas, ja tiek apstrādāti tumši matiņi uz gaišas ādas.

Protams, šīs ērtības dāmām izmaksās vairāk nekā klasiskais epilators. Tāpēc, ja nelielās neērtības nemulsina, arī šī metode ir ļoti laba un efektīva. Tāpēc – mēs esam par skaistām kājiņām un dodam Tev iespēju izvēlēties piemērotāko skaistumkopšanas procedūru.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.